SKÚSTE TO.doma!

Rýchly LTE INTERNET pre váš domov.


LTE Internet je dostupný aj na Orave! Plne pokrývame tieto mesta: Námestovo, Zubrohlava, Tvrdošín, Trstená, Dolný Kubín a Nižná.


Čo je to LTE?

LTE je technológia, ktorá prináša vysokorýchlostný internet prostredníctvom bezdrôtových sietí. LTE internet funguje na rádiovej sieti, ktorá spĺňa požiadavky aj náročných zákazníkov. Služba LTE využíva modernú technológiu bezdrôtovej LTE siete, ktorá umožňuje vysokorýchlostné internetové pripojenie.

SWAN najrýchlejšie rozširuje svoju LTE sieť spomedzi všetkých telekomunikačných operátorov na Slovensku. V prvých lokalitách SWAN spustil služby na LTE technológii v priebehu novembra 2015. Odvtedy je vlastnou LTE sieťou SWANu pokrytých už vyše 74 miest a 170 obcí na Slovensku.

Sieť SWANu využíva licencované frekvenčné pásmo 3,7 GHz, ktoré patrí SWANu. Zákazníci SWANu sa tak nemusia obávať, žeby frekvenciu niekto zrušil a znížil tak kvalitu poskytovanej služby.


TO.doma S

pevné LTE pripojenie pre domácnosti s rýchlosťou až do 12/1 Mbit/s

9,99 € mesačne

TO.doma L

pevné LTE pripojenie pre domácnosti s rýchlosťou až 25/2 Mbit/s

14,99 € mesačne

TO.doma M

pevné LTE pripojenie pre domácnosti s rýchlosťou až do 70/5 Mbit/s

19,99 € mesačne


TO.doma

Ako to funguje?

LTE signál je prijímaný pomocou vonkajšej antény – LTE modem, ktorý môže byť umiestnený na vonkajšej strane objektu alebo streche. V interiéri je prepojený s vnútorným koncovým zariadením. SWAN pre zákazníkov služby TO.doma poskytne a nainštaluje koncové zariadenie s WiFi. Veľkou výhodou služby TO.doma je, že sa signál šíri vzduchom a internet je nezávislý od káblovej infraštruktúry. Takže sa nemusíte báť, že vám technici prídu „rozbombardovať“ byt, dom alebo záhradu.

Výhody

  • vysokorýchlostné internetové pripojenie
  • široká dostupnosť služby
  • rýchla a jednoduchá inštalácia služby technikom
  • čítanie a vybavovanie pracovných e-mailov, surfovanie na internete možné pre viacerých užívateľov naraz
  • koncové zariadenie s WiFi od SWAN-u
  • žiadne poplatky za vonkajšie zariadenie

Ako pripojenie prebieha?

Najskôr je potrebné, aby sa miesto, kde chceme pripojenie využívať, nachádzalo v oblasti pokrytia LTE sieťou. Medzi objektom pripojenia a LTE vysielačom by nemala byť žiadna prekážka pre dosiahnutie plného signálu. Rýchlosť pripojenia závisi aj od vzdialenosti vysielača. V niektorých lokalitách môže byť potrebné dodatočné preverenie dostupnosti signálu naším technikom.

Inštalácia je veľmi jednoduchá, v exteriéri (napríklad na streche domu) vám technici namontujú vonkajší terminál Huawei, ktorý s WiFi routerom prepojí technik ethernet káblom. Môžete pritom použiť vlastný router. Vonkajší terminál nie je väčší ako hárok A4.

Na rozdiel od konkurenčných ponúk zákazník neplatí žiaden mesačný poplatok za prenájom vonkajšieho zariadenia.


Objednávka / InformácieTO.doma STO.doma MTO.doma L

Objednávka / informácie na tel čísle: 043/333 71 00 alebo email: info@rdsgroup.sk .
Bližšie informácie o službe TO.doma a cenník nájdete TU.